Zobrazených 1–12 z 26 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Dámske kožené šľapky Peon, hnedá

59.90 
Dámske kožené šľapky PEON so zabudovaným srdiečkom na podporu priečnej klenby, s koženými remienkami, ktoré sa dajú prispôsobiť vďaka suchým zipsom. Stielka je mäkká, potiahnutá kožou a podrážka je mierne vyvýšená.

Dámske kožené sandále Peon, červená

64.90 
Dámske kožené sandále PEON so zabudovaným srdiečkom na podporu priečnej klenby, s koženými remienkami, ktoré sa dajú prispôsobiť vďaka suchým zipsom. Stielka je mäkká, potiahnutá kožou a podrážka je mierne vyvýšená.

Dámske kožené perforované balerínky Peon, staro-ružová

84.90 
Dámske kožené balerínky PEON na nižšom opätku. Zabudovaná podpora priečnej klenby v stielke a spevnená päta poskytnú komfort pri chôdzi a vďaka perforovanému zvršku si ich vaše HAXNE ihneď zamilujú :)

Dámska kožená balerínka PEON, červená

69.90 
Dámske kožené balerínky PEON na rovnej podrážke. Obuv má koženú vymeniteľnú stielku a môžete si ju vymeniť za Vašu ortopedickú stielku. Kombinácia pohodlia a stability pre Vaše nohy, vďaka šírke H, ktorá je vhodná aj pre širšie chodidlá, príp. chodidlá s Hallux valgus...

Dámske letné kožené šľapky PEON, biela

59.90 
Dámske kožené šľapky značky PEON s tromi nastaviteľnými remienkami. Suchý zips na všetkých troch remienkoch šľapiek poskytuje možnosť maximálneho prispôsobenia sa chodidlu a prípadným anomáliam, ako napr. Hallux Valgus. Stielka má zabudované srdiečko na podporu priečnej klenby pre ešte lepšie pohodlie počas chôdze...  

Dámske celokožené poltopánky PEON, hnedá

72.00 
Dámske kožené poltopánky PEON na rovnej podrážke. Obuv má koženú vymeniteľnú stielku s prvkami pre podporu priečnej klenby. Môžete si namiesto nej dať Vašu ortopedickú stielku. Kombinácia pohodlia a stability pre Vaše nohy. Obuv šírky H, je vhodná pre širšie chodidlo a chodidlo s diagnózou Halux Vallgus...

Dámske členkové kožené topánky PEON čierna

84.90 
Dámske kožené topánky PEON s elastickým zvrškom, vďaka ktorému sú vhodné pre dámy s Hallux valgus. Stielka je potiahnutá flisom a zabudovaná slzička na podporu priečnej klenby dodá nohám s Hallux valgus žiadané pohodlie. Zvršok je kožený a dá sa rozopnúť na oboch stranách, čo poskytne komfort pri obúvaní.

Dámska členková kožená obuv Peon, červená

69.90 
Dámska členková prechodná obuv na rovnej podrážke. Zaväzovanie pomocou šnúrok. Obuv má koženú vymeniteľnú stielku. Vďaka čomu ju môžete vymeniť za vašu ortopedickú stielku. Topánky predstavujú originálnu kombináciu pohodlia a stability pre Vaše nohy. Obuv je šírky H, teda vhodná aj pre širšie chodidlo.

Dámske zimné kožené topánky Peon, hnedá

71.90 
Dámske zimné kožené topánky PEON s umelou kožušinkou, vďaka ktorej budú vaše HAXNE počas zimy v teple a pohodlí. Vďaka podpore priečnej klenby sú topánky vhodné aj pre ženy, ktoré majú vbočený palec. Kožený zvršok ochráni vaše HAXNE. Pevná gumová podrážka má dobrú priľnavosť a ochráni vás aj v počas zimných poveternostných podmienok.

Dámske kožené zimné topánky Peon, hnedá

89.90 
Prepracovaná dámska členková obuv v koženom prevedení. Mäkká kožená stielka s podporou priečnej klenby a podšívka potiahnutá hrejivou syntetickou vlnou. Šnurovanie a zapínanie na zips na vnútornej strane, zaujímavé prešívanie obuvi. Vaša správna voľba pre zimné dni….

Dámske zimné kožené topánky Peon, béžová

71.90 
Dámske zimné kožené topánky PEON s umelou kožušinkou, vďaka ktorej budú vaše HAXNE počas zimy v teple a pohodlí. Vďaka podpore priečnej klenby sú topánky vhodné aj pre ženy, ktoré majú vbočený palec. Kožený zvršok ochráni vaše HAXNE. Pevná gumová podrážka má dobrú priľnavosť a ochráni vás aj v počas zimných poveternostných podmienok.

Dámske celokožené poltopánky PEON, bordová

72.00 
  • vychádzková obuv
  • zvršok: koža
  • stielka: koža
  • farba: bordová
  • vhodné pri Hallux valgus, kladivkových prstoch
  • vhodné pre širšie chodidlo
  • zapínanie: šnúrky